fbpx

zespół

Dr n. med. Kamil Adamczyk

Kamil Adamczyk – lekarz, ukończył 1 Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2016 roku, staż podyplomowy odbywał w Szpitalu MSWiA w Warszawie. Od 2019 roku lekarz rezydent w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala CSK MSWiA w Warszawie. Autor rozdziału w monografii naukowej oraz 3 publikacji naukowych (w tym pierwszy autor dwóch). W 2022 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych w Instytucie Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego Polskiej Akademii Nauk.

W 2021 roku brał udział w 2 tygodniowej misji medycznej w Entebbe w Ugandzie pod auspicjami WHO, gdzie pracował w lokalnym szpitalu zakaźnym oraz brał udział w budowie lokalnego oddziału intensywnej terapii. 

Założyciel Kliniki Adamczyk specjalizującej się w Medycynie Estetycznej i Chirurgii Plastycznej. Doświadczenie jakie zdobył w pracy z pacjentami i pacjentkami, a także doświadczenie mentorów z którymi współpracuje, pomogło mu rozwinąć osobistą filozofię stylu i urody.

Lek. Maciej Ferenc

Ukończył I wydział lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej odbył w Klinice Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie, a specjalizację z chirurgii plastycznej -  w Oddziale Chirurgii Plastycznej SPSK im. prof. W. Orłowskiego. Udział w licznych konferencjach i zjazdach naukowych pozwala mu na poszerzanie wiedzy i zdobywanie cennego doświadczenia.

Doktor Maciej w Klinice Adamczyk wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej twarzy oraz sylwetki.

Dr Maciej Ferenc - chirurg plastyk

lek. Bartosz Czapski

Specjalista neurochirurg. Zajmuje się leczeniem operacyjnym kręgosłupa oraz interwencyjną medycyną bólu w szerokim zakresie (obecnie w trakcie szkolenia egzaminacyjnego FIPP/CIPS World Institute of Pain). Wykonuje blokady, termolezje, PRF w zakresie nerwów obwodowych, stawów obwodowych łącznie z denerwacjami, blokadami i lezjami układu współczulnego oraz interwencjami w zakresie całego neuraxis. Zabiegi wykonuje pod kontrolą USG oraz fluoroskopii.

 

Dr Maciej Ferenc - chirurg plastyk

lek. Paula Modzelewska

Jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie - lekarz rezydent na Oddziale Okulistyki w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Wykonuje zabiegi okuloplastyczne oraz blefaroplastykę powiek. Okuloplastyka to dziedzina obejmująca nowoczesne zabiegi chirurgiczne i laserowe wykonywane na powiekach, zewnętrznej części gałki ocznej oraz na aparacie ochronnym oka.

Stale poszerza swoją wiedzę dzięki regularnym udziałom w szkoleniach i konferencjach.

lek. Marita Cechowska

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Obecnie lekarz rezydent na Oddziale Okulistyki w Szpitalu im. prof. W. Orłowskiego.

Doświadczenie z zakresu estetyki lekarskiej zdobywa w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. Z uwagi na ciągłą chęć rozwoju, stale poszerza swoją wiedzę podczas kursów z zakresu medycyny estetycznej. Lek. Cechowska w swojej pracy skupia się na profilaktyce przeciwstarzeniowej i jest zwolenniczką naturalnych efektów.

Jej wiedzę i doświadczenie potwierdzają zdobyte nagrody podczas konferencji "LXXIV International Scientific and Practical Conference of Students and Young Scientists" oraz konferencji "Białystok International Medical Conference of Young Scientists", a także publikacja w czasopiśmie Dermatologia po Dyplomie - "Zespół Sézary'ego współwystępujący z rakiem płaskonabłonkowym typu bowenoidalengo".

Lek. Kamil Wysocki

Doktor Wysocki to specjalista z zakresu medycyny estetycznej. Ukończył Lubelski Uniwersytet Medyczny z wynikiem 5,0 na koniec studiów. Podczas nich uczestniczył w programie Erasmus, dzięki któremu poszerzał swoją wiedzę we Włoszech oraz w Stanach Zjednoczonych.

Doktor jest absolwentem renomowanej szkoły medycyny estetycznej - Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie.

W Klinice Adamczyk, Doktor Kamil będzie wykonywał zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, induktorów tkankowych, mezoterapii, osocza bogatopłytkowego, nici rewitalizujących oraz haczykowych, a także aparatury Hi-Tech.

Doktor Wysocki stawia na rozwój dlatego aktywnie uczestniczy w podnoszących kwalifikacje kongresach zarówno w kraju, jak i za granicą.

Dr Maciej Ferenc - chirurg plastyk

Dr n. med. Sybilla Brzozowska-Mańkowska

Lekarz medycyny estetycznej, specjalista medycyny ratunkowej, hiperbarii i medycyny nurkowej, specjalizujący się w anestezjologii i intensywnej terapii. 

Pasjonatka zdrowia i piękna ludzkiego ciała. Jej profesjonalizm i doświadczenie poparte jest wieloma certyfikatami. 

Działa w oparciu o najnowocześniejsze metody przy użyciu najwyższej jakości preparatów z zakresu profesjonalnej medycyny estetycznej. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie wierząc, że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania.

Daria Kondraciuk

Dyrektor Zarządzająca Kliniki Adamczyk. Organizuje pracę w Klinice oraz koordynuje opiekę nad Pacjentami w trakcie zaplanowanych terapii i operacji. Ukończyła interdyscyplinarne studia licencjackie na kierunku Gender i Seksualność na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zdobywała kierując placówkami medycznymi o różnych profilach. Obecnie, jest studentką ostatniego roku Psychologii oraz Psychotraumatologii. Wiedza, którą stale poszerza, pozwala jej odpowiednio opiekować się Pacjentami na indywidualnym poziomie.

Dr Maciej Ferenc - chirurg plastyk

Aleksandra Karwowska 

Kosmetolog, w 2023 roku ukończyła licencjackie studia na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, a tym samym uzyskała tytuł Kosmetologa. Doświadczenie w pracy z Pacjentem zdobywała poprzez pracę w salonach beauty. Swoją wiedzę stale poszerza uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i targach branżowych. Kieruje się holistycznym podejściem do Pacjenta, co pozwala na osiąganie pożądanych efektów i dbaniem o skórę nie tylko od zewnątrz.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych