poznaj nasz zespół

DR KAMIL ADAMCZYK

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie w trakcie specjalizacji z Anestezjologii i Intensywnej Terapii którą odbywa w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Założyciel Kliniki Adamczyk specjalizującej się w Medycynie Estetycznej i Chirurgii Plastycznej. Doświadcznie jakie zdobył w pracy z pacjentami i pacjentkami, a także doświadczenie mentorów z którymi współpracuje pomogło mu rozwinąć osobistą filozofię stylu i urody.

DR RYSZARD TWARKOWSKI

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydział lekarski Collegium Medicum w Bydgoszczy. W trakcie studiów medycznych odbywał staż w ramach programu Erazmus na wydziale lekarskim Uniwersytetu w Coimbrze w Portugalii oraz uczestniczył w programie badawczym choroby Chagasa na wydziale lekarskim Universidade Catolica de Brasilia w Brazylii. Staż podyplomowy odbywał w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej – Centralnym Szpitalu Weteranów w Łodzi. Posiada Certyfikat Stwierdzający Umiejętności wymagane do stosowania nici liftingujących Aptos. Uczestniczył w wielu szkoleniach prowadzonych przez trenerów takich marek medycyny estetycznej jak Teoxane, Neauvia Expert Training oraz Ellanse. Uczestniczył w szkoleniu firmy Allergan dotyczącym stosowanie toksyny botulinowej, a także jej zastosowania przy Migrenach. Doktor Ryszard cechuje się niezwykłym poczuciem estetyki oraz wyobraźni przestrzennej- posiada duże doświadczenie w zakresie zabiegów z wykorzystaniem wypełniaczy, toksyny botulinowej, preparatów do stymulacji oraz regeneracji tkanki oraz implantacji nici. W Klinice Adamczyk wykonuje także zabiegi Lipofillingu.

DR ANNA WOLSKA

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła z wyróżnieniem studia podyplomowe Polskiej Szkoły Medycyny Estetycznej PTME i AA a jej praca dyplomowa dotycząca powikłań okulistycznych po zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej została wyróżniona wsród absolwestów. Autorka pracy naukowej opublikowanej w „Polish Archives of Internal Medicine”, zawodowo związana z Oddziałem Okulistyki jednego z warszawskich szpitali, gdzie zajmuje się m.in. Pacjentami z chorobami plamki żółtej. Niezwykle empatyczna, sumienna i kochająca swoją prace. W naszej klinice specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza i stymulatorów tkankowych.

DR MAGDALENA RADZISZEWSKA

Absolwentka kierunku lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów odznaczała się wszechstronną aktywnością w postaci aktywnego uczestnictwa w kongresach medycznych, szkoleniach i warsztatach naukowych. Jest współautorką licznych doniesień konferencyjnych, publikacji oraz wielokrotną laureatką i współorganizatorką konferencji medycznych ogólnopolskich i międzynarodowych. Ukończyła dwuletnie studia podyplomowe z zakresu estetyki lekarskiej w uznanym Międzynarodowym Centrum Kształcenia Anti-Aging działającym przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych, gdzie uczyła się od najbardziej doświadczonych trenerów. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach, certyfikowanych kursach oraz szkoleniach z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Szczególny nacisk kładzie na bezpieczeństwo oraz naturalny, ale satysfakcjonujący pacjenta efekt zabiegów. Stawia na połączenie zabiegów estetycznych z kompleksową pielęgnacją skóry.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych