BIOSTYMULATOR KOLAGENU

Składnikiem preparatu jest kwas L - polimlekowy, który jest biokompatybilny i biodegradowalny w całości. Powodując zwiększenie jędrności i napięcia skóry, likwiduje tym samym powstawanie efektu opadających policzków („chomiczków”).

Opis zabiegu

Składnikiem preparatu jest kwas L - polimlekowy, który jest biokompatybilny i biodegradowalny w całości. Powodując zwiększenie jędrności i napięcia skóry, likwiduje tym samym powstawanie efektu opadających policzków („chomiczków”). Przeznaczony dla osób dojrzałych z ubytkami tkanki tłuszczowej w obrębie twarzy. Polimer ten jest powszechnie stosowany w medycynie (np. w niciach chirurgicznych). Nie wymaga przeprowadzania testu alergicznego przed zabiegiem. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i polega na wstrzyknięciu do tkanek miękkich odpowiednio rozcieńczonego preparatu kwasu polimlekowego. Wstrzyknięty w głąb skóry kwas L-polimlekowy uruchamia jej procesy naprawcze. Jego zadaniem jest stymulacja organizmu do zwiększonej produkcji własnego kolagenu w poddanych iniekcji obszarach twarzy, a nie czasowe wypełnienie zmarszczek.

Wskazania

  • - korekcja zapadniętych policzków,
  • - korekcja owalu twarzy,
  • - usunięcie fałd nosowo-wargowych,
  • - zmarszczki na policzkach,
  • - zmarszczki na podbródku,
  • - redukcja obwisłej skóry ramion, czy brzucha,

Opinie naszych pacjentów

Super ekipa! Dr Kamil i Pani Kasia przemili, cierpliwi, kompetentni! Odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach...tak trzymać! 😀 Pozdrawiam serdecznie 🌹

Ocena ogólna:

5/5

Sandra MonteNegro

Sandra MonteNegro

Jestem mega zadowolona🥰 Bardzo dziękuję Dr. Dominice za piękne nowe powieki oraz paniom z recepcji za wszelkie wyjaśnienia, cierpliwość i miły kontakt. Polecam Klinikę Adamczyk😍

Ocena ogólna:

5/5

Wioletta Janicka

Wioletta Janicka

Świetna klinika w której panuje miła atmosfera i pacjent może poczuć się tam wyjątkowo zaopiekowany nie tylko przez lekarza ale również przez Panie pielęgniarki, które mają swój udział w zabiegach. Ciepłe i miłe osoby o uśmiechniętych oczach, pełen profesjonalizm. Bardzo polecam to miejsce. Dziękuję Doktorowi Kamilowi za wykonany zabieg, oraz Pani Magdzie, która asystowała Doktorowi przy zabiegu 😊

Ocena ogólna:

5/5

Katarzyna Kondraciuk

Katarzyna Kondraciuk

Obsługa na wysokim poziomie 👏. Zabieg blefaroplastyka powiek wykonany przez dr. Dominika Romańczak przebiegł bezboleśnie, mało tego nawet udało mi się przespać 🙂 Efekt WOW. Polecam z czystym sumieniem.

Ocena ogólna:

5/5

Górska Agnieszka

Górska Agnieszka

Bardzo profesjonalne podejście i fantastyczny kontakt z lekarzem. Zdecydowanie polecam

Ocena ogólna:

5/5

Asia Szlacheta

Asia Szlacheta

Najczęściej zadawane pytania

Czy będę opuchnieta? Słyszałam ze nic nie dają i lepsze są Kwasy Ha -czy to prawda

Proces starzenia sie skóry zauważamy po około 25 roku życia , pierwsze zmarszczki , utrata spręzystości skóry - dobrze jest sięgać po produkt kóry wspomaga prodeukcję kolagenu , stymuluje proces regeneracji - a nie tylko nawilża i dodaje objętości jak Kwas Ha włąsnie . Najlepszym wyborem do walki z utratą kolagenu jest podawanie go śródskórnie ,jest to przełomowa terapia i mało inwazyjna pzreznaczona do najdelikatniejszych okolic twarzy . Kolagen stymulyje produkcje fibroblastów , a one własnie przyczyniają się do poprawy jakości skóry , a tym samym młodego wyglądu. Preparat Kolagenowy przeznacziny jest do regeneracji , odbudowy skóry , redukcji wiotkości , rozstępów czego nie posiada w swojej mocy Kwas Hialuronowy którego głównym zadaniem jest wiązanie cząsteczek wody i nadawanie objętości w miejscach np;Usta , kości jarznowe , modelowanie skroni lub brody.

Jak się przygotować do zabiegu?

- Nie powinno się pić alkoholu w dniu wykonywania zabiegu,

- Przed zabiegiem skórę należy umyć i niczym nie smarować

Jak będę czuć się bezpośrednio po zabiegu?

Po zastosowaniu preparatu stymulującego produkcję kolagenu, zdecydowana większość pacjentów nie wymaga rekonwalescencji. Doświadczenie jednak pokazuje, że niekiedy mogą wystąpić miejscowe obrzęki, lekkie zasinienia czy ból przez 24 godziny od momentu zabiegu

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Przez kilka dni po zabiegu należy unikać ekspozycji na słońce i inne źródła promieniowania UV, całościowej krioterapii oraz nie należy korzystać z sauny i solarium.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Preparat stymulujący daje najtrwalsze efekty spośród wszystkich zabiegów medycyny estetycznej. W badaniu klinicznym stwierdzono, że przyrost grubości skóry mierzony od stanu wyjściowego utrzymuje się nawet 2 – 3 lata.

Powikłania/ Objawy uboczne

Działania niepożądane towarzyszące zabiegom z użyciem preparatu stymulującego są zwykle bardzo nieznaczne i krótkotrwałe. Może się pojawić zaczerwienienie, niewielkie zasinienie, niewielkie wybrzuszenia, uczucie nadwrażliwości na dotyk, ból lub obrzęk. Ustępują one zazwyczaj do 2-3 dni po zabiegu. Dodatkowo, pod skórą w obszarze poddanym kuracji mogą się tworzyć wyczuwalne, lecz niewidoczne na powierzchni mikroskopijne grudki, które z czasem samoczynnie zanikają. Gwarancją bezpieczeństwa preparatu jest jego resorpcja (preparat jest wchłaniany przez organizm nie powodując skutków ubocznych).

Jak się przygotować?

- Nie powinno się spożywać alkoholu w dniu zabiegu,

- Przed zabiegiem należy umyć skórę i niczym jej nie smarować

Jak się przygotować?

- Nie powinno się spożywać alkoholu w dniu zabiegu,

- Przed zabiegiem należy umyć skórę i niczym jej nie smarować

Cennik

KOREKCJA ZMARSZCZEK MIMICZNYCH

Linerase

od 780 zł

Jalupro

od 780 zł

Sunekos

od 780 zł

Nithya (kolagen typu 1)

od 950 zł

Crystalys (hydroksyapatyt wapnia)

od 1100 zł

Ellanse

od 1100 zł

Masz nietypowe pytanie?

Chętnie znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu.    secretcats.pl - tworzenie stron internetowych