KWAS HIALURONOWY ZMARSZCZKI

Kwas hialuronowy wykorzystywany jest w medycynie estetycznej jako alternatywa dla operacji plastycznych, a jego zadaniem jest stworzenie efektu „odmłodzenia". Poprzez uzupełnienie zasobów naturalnego kwasu hialuronowego w organizmie, zahamowany zostaje rozpad kolagenu przyczyniając się do poprawy wyglądu skóry, dodatkowo także stymuluje produkcję nowego kolagenu.

Opis zabiegu

Wypełnianie zmarszczek dokonuje się poprzez iniekcje na odpowiednią głębokość skóry, a różne cząsteczki żelu (jest ich kilka rodzajów) w zależności od głębokości bruzdy lub zmarszczki. Zapewnia to poprawę objętości i jędrności skóry poprzez odpowiednie podnoszenie zwiotczałych tkanek. Takie działanie likwiduje widoczne objawy starzenia. Działanie jest długotrwałe, ale nie permanentne, ponieważ ulega naturalnemu wchłonięciu (biodegradacji).

 

Zabieg korekcji zmarszczek kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu wypełniacza w tkankę tak, aby wypełnić bruzdy, spłycić zmarszczki i zredukować inne ubytki.

 

W zależności od kondycji naszej skóry, lekarz odpowiednio dobiera preparat, po czym decyduje, gdzie wykonać iniekcję, aby efekt był jak najbardziej naturalny. Dzięki temu zabiegowi możemy zredukować płytkie zmarszczki, jak i skorygować zmarszczki głębokie.

 

Głębokość iniekcji zależy od rodzaju zastosowanej formuły i głębokości zmarszczek. W ramach terapii igłowej należy wykonać nakłucia wzdłuż grzbietu lub zmarszczki.

 

Kwas hialuronowy zwiększa objętość skóry, wypełniając linie i/lub zmarszczki, zapewniając gładszy, młodszy wygląd. Po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego następuję przyciągnięcie i zatrzymanie się wody powodujące wypełnienie skóry. Dzięki temu, niepożądane linie i zmarszczki w dynamicznej strefie są mniej zauważalne.

Wskazania

- korekcja głębokich bruzd nosowo-wargowych,
- usunięcie tzw. lwiej zmarszczki,
- eliminacja tzw. linii marionetki (opadające kąciki ust),
- usunięcie tzw. doliny łez (cienie pod oczami),
- likwidacja zmarszczek wokół oczu,
- modelowanie łuku brwiowego i zapadniętej okolicy skroniowej,
- korekcja konturu twarzy,
- korekcja ubytków, blizn,
- wypełnienia w obrębie grzbietowej części dłoni

Najczęściej zadawane pytania

 

Jak się przygotować do zabiegu ? 

Nie powinno się pić alkoholu w dniu wykonywania zabiegu. Przed zabiegiem skórę należy umyć i nie aplikować makijażu.

Jak będę czuć się bezpośrednio po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu mogą pojawić się niewielkie zasinienia, zaczerwienienie, delikatny obrzęk i lekki ból w miejscu podania preparatu – dolegliwości te są krótkotrwałe. Na drugi dzień po zabiegu można wykonać kompletny makijaż.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Nie należy poddawać się ekspozycji na promieniowanie słoneczne przez 48 godzin po zabiegu. Przez kilka godzin po zabiegu zaleca się ograniczenie gwałtownej mimiki twarzy oraz bezpośrednio po zabiegu, nie zaleca się samodzielnego masowania oraz dotykania miejsc iniekcji.  Należy unikać intensywnego wysiłku fizycznego przez około 5 dni po zabiegu. Należy unikać korzystania z sauny, solarium przez okres ok. 2 tygodni po zabiegu.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Trwałość efektu wynosi od 6 do 12 miesięcy i jest uzależniony od indywidualnych cech pacjenta. Po upływie tego czasu zabieg należy powtórzyć, natomiast zmarszczki ulegają spłyceniu już po pierwszym zabiegu.

Jakie mogą wystąpić powikłania / objawy uboczne? 

Może wystąpić delikatny ból w okolicy poddawanej zabiegowi – objawy te znikają w przeciągu 72 godzin.

Zdjęcia przed/po

Cennik

 

KOREKCJA ZMARSZCZEK MIMICZNYCH

Kwasu hialuronowego w usta(1ml)

od 750 zł

Wolumetria policzków

od 750 zł

Opadające kąciki ust „linie marionetek"

od 750 zł

Zmarszczki palacza

od 750 zł

Fałdy nosowo-wargowe

od 750 zł

Niechirurgiczna korekta nosa

od 750 zł

Broda

od 750 zł

Kąt żuchwy

od 750 zł

Modelowanie kości żuchwy 2ml

od 1350 zł

Modelowanie kości żuchwy 4ml

od 2600 zł

Hialuronidaza - rozpuszczenie kwasu hialuronowego po nieprawidłowej implantacji w innym gabinecie

od 600 zł

Opinie naszych klientów
Masz nietypowe pytanie?

     secretcats.pl - tworzenie stron internetowych