LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza, jako alternatywa liposukcji, jest nowoczesną, niechirurgiczną metodą, która redukuje tkankę tłuszczową. Jest to zabieg wyszczuplający poszczególne partie ciała i modelujący sylwetkę.

Opis zabiegu

Lipoliza, jako alternatywa liposukcji, jest nowoczesną, niechirurgiczną metodą, która redukuje tkankę tłuszczową. Jest to zabieg wyszczuplający poszczególne partie ciała i modelujący sylwetkę. Lipoliza iniekcyjna to obecnie najnowocześniejszą metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Pozwala skutecznie zlikwidować lokalne nadmiary tkanki tłuszczowej, które nie zmniejszają się mimo stosowania diety i intensywnego treningu fizycznego.

Wskazania

 • - podwójny podbródek,
 • - fałd tłuszczu na brzuchu,
 • - tłuszcz na udach,
 • - zbyt szerokie uda,
 • - tłuszcz na pośladkach,
 • - gruby, otłuszczony, tzw. “byczy” kark,
 • - tłuszcz wokół pach,
 • - modelowanie sylwetki,
 • - ginekomastia męska,
 • - fałdy na plecach (poniżej żeber)

Opinie naszych pacjentów

Super ekipa! Dr Kamil i Pani Kasia przemili, cierpliwi, kompetentni! Odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach...tak trzymać! 😀 Pozdrawiam serdecznie 🌹

Ocena ogólna:

5/5

Sandra MonteNegro

Sandra MonteNegro

Jestem mega zadowolona🥰 Bardzo dziękuję Dr. Dominice za piękne nowe powieki oraz paniom z recepcji za wszelkie wyjaśnienia, cierpliwość i miły kontakt. Polecam Klinikę Adamczyk😍

Ocena ogólna:

5/5

Wioletta Janicka

Wioletta Janicka

Świetna klinika w której panuje miła atmosfera i pacjent może poczuć się tam wyjątkowo zaopiekowany nie tylko przez lekarza ale również przez Panie pielęgniarki, które mają swój udział w zabiegach. Ciepłe i miłe osoby o uśmiechniętych oczach, pełen profesjonalizm. Bardzo polecam to miejsce. Dziękuję Doktorowi Kamilowi za wykonany zabieg, oraz Pani Magdzie, która asystowała Doktorowi przy zabiegu 😊

Ocena ogólna:

5/5

Katarzyna Kondraciuk

Katarzyna Kondraciuk

Obsługa na wysokim poziomie 👏. Zabieg blefaroplastyka powiek wykonany przez dr. Dominika Romańczak przebiegł bezboleśnie, mało tego nawet udało mi się przespać 🙂 Efekt WOW. Polecam z czystym sumieniem.

Ocena ogólna:

5/5

Górska Agnieszka

Górska Agnieszka

Bardzo profesjonalne podejście i fantastyczny kontakt z lekarzem. Zdecydowanie polecam

Ocena ogólna:

5/5

Asia Szlacheta

Asia Szlacheta

Najczęściej zadawane pytania

Jak się przygotować?

- Nie powinno się spożywać alkoholu w dniu zabiegu,

- Przed zabiegiem należy umyć skórę i niczym jej nie smarować

Jak będę czuć się bezpośrednio po zabiegu?

W miejscu wstrzyknięcia preparatu pojawia się zaczerwienienie, może wystąpić obrzęk, również punktowe siniaki i krwiaki. W miejscu poddanym zabiegowi może wystąpić hiperestezja (przeczulica) skóry i utrzymać się przez około 2 dni (w zależności od pacjenta).

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Dolegliwości związane z zabiegiem są normalną reakcją organizmu i na ogół ustępują samoczynnie pd 2-3 dniach. Można też zmniejszyć dyskomfort zażywając leki antyhistaminowe i tradycyjne środki przeciwbólowe.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Uzyskany efekt jest trwały, należy jednak pamiętać, że utrzymanie tego efektu zależy od samego pacjenta, jego sposobu odżywiania i aktywności fizycznej.

Powikłania/ Objawy uboczne

Stan zapalny lub nadkażenie miejsca wkłucia zdarzające się niezwykle rzadko.

Cennik

KOREKCJA ZMARSZCZEK MIMICZNYCH

Podbródek

od 400 zł

Policzki

od 350 zł

Ciało

od 650 zł

Ramiona

od 450 zł

Uda

od 650 zł

Okolica kostek

od 450 zł

Masz nietypowe pytanie?

Chętnie znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu.  secretcats.pl - tworzenie stron internetowych