fbpx

Płaski brzuch i większe piersi – natychmiastowy i bezbolesny efekt zabiegu Lipotransfer Body Jet

Płaski brzuch bez skalpela? Większe piersi bez implantów? Naturalnie młodsza, wygładzona twarz? To jest możliwe. I to bez bólu i długiej rekonwalescencji, a efekty zauważalne są od razu. Zabieg Lipotransfer Body Jet – to rozwiązanie, na które od dawna czekały kobiety.

Gdy nie pomaga dieta i ćwiczenia

Uśmiech, błysk w oku, akceptacja własnego ciała, szczęście… – to tylko niektóre „skutki uboczne” zabiegu Lipotransfer Body Jet. Te bezpośrednie i widoczne gołym okiem – to płaski brzuch, naturalnie powiększone piersi, wymodelowane pośladki, wygładzona twarz. 

Brzmi ciekawie? Na pewno. Zwłaszcza dla tych osób, które od lat nie mogą pozbyć się nadmiaru tłuszczyku. Którym w uzyskaniu upragnionego efektu np. płaskiego brzucha, nie pomagają dieta i ćwiczenia. Dla tych, które obawiają się inwazyjnych zabiegów, bólu i długotrwałego dochodzenia do siebie po zabiegu.

Z pośladków do piersi

Czym jest zabieg Lipotransfer Body Jet? To tak naprawdę dwa zabiegi w jednym. Liposukcja, czyli pobranie tkanki tłuszczowej z miejsc, w których chcemy mieć jej mniej (najczęściej z okolic brzucha, ud, pośladków) oraz podanie jej w miejsca, gdzie jest pożądana. Zazwyczaj trafia ona do piersi (powiększanie, rekonstrukcja piersi po mastektomii), pośladków (modelowanie) i twarzy (wypełnianie zmarszczek, likwidowanie ubytków, wolumetria twarzy). Efekty zabiegu są natychmiastowe i co najważniejsze, nie ma bolesnych i nieestetycznych obrzęków tkanki podskórnej, jak przy tradycyjnej metodzie liposukcji.

Najnowocześniejsza wodna technologia

Liposukcja Body Jet (WAL – Water Assisted Liposuction) – to liposukcja wspomagana strumieniem wody. Najnowocześniejsza na świecie technika, która wykorzystuje strumień cieczy, by rozbić tkankę tłuszczową. Przy użyciu sprzętu Human Med body jet liposukcja jest bezpieczna i skuteczna. Jak to działa? Podczas liposukcji wspomaganej strumieniem wody i transferu tłuszczu, jest on delikatnie oddzielany od struktury tkanki za pomocą płaskiego strumienia wody w kształcie wachlarza. Tkanka łączna, nerwy i naczynia krwionośne pozostają znacznie mniej urazowe. Pobrana tkanka tłuszczowa zawiera jedynie ok. 1-3 proc. krwi (klasyczna liposukcja nawet do 40 proc. krwi!), a komórki tłuszczowe są witalne i znacznie mniej uszkodzone.

Zabieg jest przyjemny i bezbolesny

Liposukcja Body Jet cieszy się dużą popularnością wśród pacjentów Kliniki Adamczyk. 
Zabiegi wykonujemy najnowocześniejszym sprzętem do technologii wodnej liposukcji: Human Med body jet, który gwarantuje pacjentowi przyjemny i prawie całkowicie bezbolesny zabieg. Jest on przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, bez potrzeby usypiania pacjentów, wiec jest dużo mnie obciążający dla organizmu – wyjaśnia Kamil Adamczyk, lekarz medycyny estetycznej, współzałożyciel warszawskiej Kliniki Adamczyk. – 

Technologia wodna jest dużo mniej traumatyczna niż klasyczna liposukcja. Pacjentki, które przez wiele lat nie mogły pozbyć się tkanki tłuszczowej, po zabiegu wstają ze stołu operacyjnego i idą do domu! Oczywiście obowiązują specjalne procedury pozabiegowe, których trzeba przestrzegać.

Tłuszcz zamiast kwasu?

Lipotransfer Body Jet jest też ciekawą alternatywą dla podania – popularnego w polskich gabinetach medycyny estetycznej – kwasu hialuronowego. Jest to zabieg równie bezpieczny, a efekt utrzymuje się dużo dłużej (kwas hialuronowy wchłania się i efekt jest zredukowany). Kiedy przeszczepiony tłuszcz przyjmie się w miejscu, praktycznie pozostaje tam trwale, do końca życia. 

Czy lipotransfer jest dla wszystkich? 

– Jeżeli ktoś ma trochę tłuszczu na brzuchu i chce się go pozbyć – jesteśmy w stanie to zrobić. Jeśli pacjent ma większą nadwagę, to w trakcie jednego zabiegu nie pozbędziemy się jej całkowicie. Nie zrobimy z pacjenta „szpilki”, gdyż jest górny limit tkanki tłuszczowej, który możemy pobrać podczas jednego zabiegu, żeby to było bezpieczne – uczula Kamil Adamczyk. – Jest jednak spora część osób, która w ogóle nie kwalifikuje się do zabiegu lipotransferu. Decyduje o tym lekarz podczas tzw. kwalifikacji. 

Oczywiście, jakie zabiegi i metody zastosować, by uzyskać pożądany przez pacjenta efekt końcowy – ustala się podczas konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej.

Lipotransfer Body Jet w pigułce

– zabieg bezbolesny
– bez skalpela
– bardzo precyzyjny
– krótki okres rekonwalescencji, niewielka utrata krwi, mniej przykrych dolegliwości jak krwiaki czy obrzęki
– pacjent po zabiegu wraca do domu
– pozyskamy metodą Body Jet tłuszcz jest witalny, jest naturalnym i bezpiecznym wypełniaczem
– liposukcja i transfer odbywają się podczas jednego zabiegu

Za pomocą przetransferowanego z danej partii ciała tłuszczu (m.in. z talii, bioder, ud, pośladków, brzucha, kolan, łydek, pleców, podbródka, wzgórka łonowego) można wymodelować: twarz (wolumetria twarzy), piersi, pośladki. 

Ciekawostka

Około 60 proc., podanego w miejsce docelowe tłuszczu, utrzymuje się w nim. Jednak kiedy przeszczepiony tłuszcz przyjmie się w miejscu podania, praktycznie pozostaje tam do końca naszego życia.  

Zostaw swój komentarz

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych